Замовити Дзвінок
Введіть свої дані
16.12.2016
ПОЛІС ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ МАЮТЬ ВСЬОГО 6% УКРАЇНЦІВ
Згідно із дослідженнями соціологічної групи "Рейтинг", добровільне медичне страхування в Україні мають лише 6% респондентів.

Навіть серед людей з доходом понад 5 тис. грн, кількість тих, хто має поліс добровільного медичного страхування, складає 14%, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Опитування було проведено у період з 13 по 20 жовтня серед населення України (виключаючи АР Крим і непідконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей) віком від 18 років. Допустима похибка складає не більше 2,5%

46% респондентів вважають, що забезпечення кожного грамадянина приватним медичним страхуванням, яке б покривало витрати на медичну допомогу могло б поліпшити ситуацію у медичній сфері країни.

Впровадження механічного ваучера на визначену суму, яку б можна було використовувати щомісяця і поповнювати за рахунок заробітної платні підтримують 12% українців.

Третина опитаних (34%) вважають, що найбільше б покращило ситуацію ефективне функціонування вже існуючої системи охорони здоров'я.

Понад 50% підтримують принцип, за яким місцеві бюджетам виділяють кошти медичним закладам спираючись на кількість пацієнтів, а не кійко-місць. 21% виступили проти такої ініціативи.

За матеріалими forinsurer.com


Made on
Tilda