Замовити Дзвінок
Введіть свої дані
15.12.2016
ВЧЕНІ З'ЯСУВАЛИ, ЯКІ ВИДИ СПОРТУ ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК СМЕРТІ
Австралійські вчені опублікували результати досліджень у журналі "British Journal of Sports Medicine" де з'ясували, які види спорту сприяють здорово'ю людини.


Експерти з 1994 по 2006 роки спостерігали ща тривалістю життя людей, які займались різними видами спорту, враховуючи їх схильність до сердечно-судинних захворювань.

Для британців середнього і старшого віку найбільш корисними виявлись бадмінтон, сквош і теніс. Завдяки таким видам спорту ризик смерті від сердечно-судинних захворювань знижався на 56%.

Плавання та аеробіка скорочували цей ризик на 36-41%, а ризик смерті загалом на 27-28%. Їзда на велосипеді зменшувала ризик передчасної смерті на на 15%, але майже не впливала на змешення проблем серцево-судинних захворювань.

Біг, важка атлетика і футбол не подовжували життя людини і не зменшували ризик інфаркту й інсульту.

Дослідження страховиків показало, що на постійній основі спортом займається біля третини опитаних офісних працівників - 32,5%. З них 41% віддають перевагу фітнесу. Про це свідчить опитування "Альфа-Страхування", в якому взяли участь 100 компаній з обертом від $1,6 млн.


Плавання знаходиться на другому місті за популярністю і займає 27%, заняття з вагою у тренажерному залі на третьому місці, ними займаються 9%, на четвертому місці розташована йога - 6,1%. Активно займаються настольним тенісом 4,5%. 2.7% займаються танцями. Для більшості опитаних співробітників спорт - це не тільки спосіб підтримки форми, але й можливість урізноманітнити коло спілкування. Це зумовлює цікавіть до групових занять.

Менеджери висшої ланки головним чином обирають заняття в тренажерних залах з персональним тренером (39%), індивідуальні заняття дають можливість гнучкого графіку тренувань і зекономити час. Басейн відвідує 25% керівників. Бойовими мистецтвами займаються 18%, великим тенісом - 6,3%. У гольф та сквош грають 2% опитаних. Керівники займаються спортом в першу чергу через піклування про власне здоров'я і підтримку фізичної форми.

За матеріалими forinsurer.com


Made on
Tilda